W dniu 04 czerwca 2019 roku około godziny 05:11 zastępy GBA i GCBA został zadysponowany do wypadku samochodu osobowego z motocyklem na ul. Trakt św. Wojciecha 117 w Gdańsku.

Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano wypadek z udziałem samochodu osobowego opel corsa oraz motocykla kawasaki. W chwili przyjazdu na miejsce zdarzenia droga zablokowana była na jednym pasie w kierunku centrum Gdańska i jednym pasie w kierunku Pruszcza Gdańskiego. Na miejscu znajdował się zespół Państwowego Ratownictwa Medycznego, który udzielał pomocy leżącemu na jezdni poszkodowanemu kierowcy motocykla. Zabezpieczono miejsce zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie samochodów pożarniczych oraz pachołków ostrzegawczych. W pierwszej kolejności działania  polegały na udzieleniu pomocy zespołowi PRM w zaopatrywaniu poszkodowanego. U mężczyzny stwierdzono liczne złamania kończyny dolnej (otwarte złamanie z krwotokiem) oraz kończyny górnej,  a także obrażenia brzucha. Mężczyzna był przytomny z zachowanymi funkcjami życiowymi. Równocześnie podano jeden prąd piany ciężkiej na rozlane paliwo z motocykla w celu zapobiegnięcia jego zapłonu. Ratownicy odłączyli akumulatory w obydwu pojazdach oraz zabezpieczyli pozostałe wycieki płynów eksploatacyjnych za pomocą sorbentu. Po udzieleniu pomocy poszkodowany został zabrany do szpitala im. Mikołaja Kopernika w Gdańsku. Po zakończeniu czynności prowadzonych przez Policję zepchnięto uszkodzone pojazdy na pobocze i zakończono działania.