A A A

W dniu 03 kwietnia 2021 roku o godzinie 19:39 zastępy GBA i GCBA zostały zadysponowane do wypadku samochodu osobowego na obwodnicy południowej Gdańska (s7). Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy Lancia Lybra, który stał rozbity na lewym pasie zjazdu z  obwodnicy południowej z Nowego Portu w kierunku Warszawy. Przed samochodem siedział mężczyzna z zakrwawioną głową. Mężczyzną zajmowały się osoby, które przejeżdżały obok zdarzenia.

W dniu 05 Lutego 2021 roku o godzinie 11:52 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji trzech samochodów na obwodnicy Trójmiasta.  Zastępy GBA, GCBA, SLRR z JRG 3 udały się na al. Kazimierza Jagiellończyka. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano kolizję trzech samochodów. Wszystkie pojazdy stały na prawym pasie ruchu w kierunku Gdyni. Jeden z kierowców uskarżał się na ból głowy. Pozostałym kierowcom nic nie dolegało. 

W dniu 11 września 2020 roku o godzinie 21:31 zastępy GBA i GCBA udały się do zderzenia dwóch samochodów. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy Mercedes CLA 220, który uderzył w barierę energochłonną i stał w poprzek jezdni blokując dwa pasy ruchu w kierunku Gdańska. Drugi samochód biorący udział w kolizji Mercedes 220 nie został uszkodzony mechanicznie i stał na jezdni ok. 100m od miejsca zdarzenia. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległ słup oświetleniowy, który przegiął się na stronę pobocza i wisiał na przewodach średniego napięcia.

W dniu 05 stycznia 2021 roku o godzinie 14:38 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze kontenerów znajdujących się blisko budynku biurowego.  Zastępy GBA, GCBA, SLRR z JRG 3 oraz GBA i SCD 42 z JRG 2 udały się na ul. Sandomierską 55. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar trzech kontenerów morskich. Kontenery, w których powstał pożar postawione były na kolejnych trzech kontenerach. Płomienie i dym wydobywały się z otwartych kontenerów.

W dniu 11 września 2020 roku o godzinie 21:31 zastępy GBA z JRG 3 i JRG 6 udały się do nietypowego zdarzenia. Samochód osobowy uderzył w mur oporowy na parkingu przed centrum handlowym. W pojeździe jedna osoba poszkodowana (mężczyzna) na przednim fotelu pasażera, widoczne krwawienie z twarzy, silny ból nogi. Kierowca pojazdu bez widocznych obrażeń, poza pojazdem.