A A A

W dniu 05 stycznia 2021 roku o godzinie 14:38 otrzymaliśmy zgłoszenie o pożarze kontenerów znajdujących się blisko budynku biurowego.  Zastępy GBA, GCBA, SLRR z JRG 3 oraz GBA i SCD 42 z JRG 2 udały się na ul. Sandomierską 55. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano pożar trzech kontenerów morskich. Kontenery, w których powstał pożar postawione były na kolejnych trzech kontenerach. Płomienie i dym wydobywały się z otwartych kontenerów.

W dniu 11 września 2020 roku o godzinie 21:31 zastępy GBA i GCBA udały się do zderzenia dwóch samochodów. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano samochód osobowy Mercedes CLA 220, który uderzył w barierę energochłonną i stał w poprzek jezdni blokując dwa pasy ruchu w kierunku Gdańska. Drugi samochód biorący udział w kolizji Mercedes 220 nie został uszkodzony mechanicznie i stał na jezdni ok. 100m od miejsca zdarzenia. W wyniku zderzenia uszkodzeniu uległ słup oświetleniowy, który przegiął się na stronę pobocza i wisiał na przewodach średniego napięcia.

W dniu 21 maja 2020 roku o godzinie 12:00 otrzymaliśmy zgłoszenie, że na ul. Serbskiej pali się drzewo. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano palące się drzewo i śmieci.

W dniu 11 września 2020 roku o godzinie 21:31 zastępy GBA z JRG 3 i JRG 6 udały się do nietypowego zdarzenia. Samochód osobowy uderzył w mur oporowy na parkingu przed centrum handlowym. W pojeździe jedna osoba poszkodowana (mężczyzna) na przednim fotelu pasażera, widoczne krwawienie z twarzy, silny ból nogi. Kierowca pojazdu bez widocznych obrażeń, poza pojazdem.

W dniu 13 maja 2020 roku o godzinie 06:37 otrzymaliśmy zgłoszenie, że kozioł wpadł do kanału rzeki Radunia. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano młodego kozła w kanale rzeki Radunia. Kozioł uciekał przed strażakami raz w jedną raz w drugą stronę.