W dniu 11 września 2020 roku o godzinie 21:31 zastępy GBA z JRG 3 i JRG 6 udały się do nietypowego zdarzenia. Samochód osobowy uderzył w mur oporowy na parkingu przed centrum handlowym. W pojeździe jedna osoba poszkodowana (mężczyzna) na przednim fotelu pasażera, widoczne krwawienie z twarzy, silny ból nogi. Kierowca pojazdu bez widocznych obrażeń, poza pojazdem.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie pojazdu. Osobie poszkodowanej wykonano badanie urazowe oraz przeprowadzono wywiad medyczny. Wykonano opatrunek osłaniający ran na głowie, ustabilizowano złamaną nogę. Na miejsce przybył ZRM, któremu przekazano osobę poszkodowaną. Na polecenie Koordynatora MDR udzielono pomocy w wydobyciu osoby z pojazdu na nosze. Na miejsce przybyła Policja, której protokołem przekazano uszkodzony pojazd, na tym działania zakończono.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www.kmpsp.gda.pl/images/jrg3/11092020ScianaCienista