W dniu 05 Lutego 2021 roku o godzinie 11:52 otrzymaliśmy zgłoszenie o kolizji trzech samochodów na obwodnicy Trójmiasta.  Zastępy GBA, GCBA, SLRR z JRG 3 udały się na al. Kazimierza Jagiellończyka. Po przyjeździe na miejsce zdarzenia zastano kolizję trzech samochodów. Wszystkie pojazdy stały na prawym pasie ruchu w kierunku Gdyni. Jeden z kierowców uskarżał się na ból głowy. Pozostałym kierowcom nic nie dolegało.

Zabezpieczono miejsce zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie samochodów pożarniczych. Odłączono akumulatory w pojazdach. Na miejsce zdarzenia przyjechali funkcjonariusze policji. Ruch drogowy odbywał się płynnie lewym pasem. Poszkodowanemu kierowcy wykonano badanie urazowe (nie stwierdzono żadnych ran) i prowadzono wsparcie psychiczne. Elementy karoserii zamieciono z ulicy na pobocze. Plamę płynów eksploatacyjnych usunięto przy użyciu sorbentu. Po przyjeździe zespołu Państwowego Ratownictwa Medycznego przekazano poszkodowanego do dokładnego przebadania. Działania zakończono, a miejsce zdarzenia zabezpieczali funkcjonariusze policji.