W dniu 15.01.2017 o godz. 22:38, zastępy GBA 2,5/25 i SRt Midlum zostały zadysponowane do wypadku samochodu osobowego przy Chrobrego.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono, iż na terenie posesji pod adresem ul. Chrobrego 96 znajduje się Audi A3, które w wyniku złych warunków atmosferycznych wpadło w poślizg, po czym uderzyło w płot znajdującej się nieopodal drogi posesji. W chwili przybycia zastępów PSP na miejscu zdarzenia obecne były dwa zespoły ratownictwa medycznego i dwa patrole Policji. Wewnątrz uszkodzonego pojazdu znajdowały się dwie z czterech osób poszkodowanych, które wskutek zdarzenia nie mogły się z niego wydostać. W pierwszej fazie działań zabezpieczono miejsce zdarzenia poprzez odpowiednie ustawienie pojazdów pożarniczych oraz całkowitym wyłączeniem z ruchu ulicy Chrobrego. W pojeździe odłączono akumulator. Przy użyciu narzędzi hydraulicznych wykonano dostęp do wnętrza pojazdu – usunięto dach pojazdu, po czym wraz z ratownikami medycznymi ewakuowano na deskach ortopedycznej poszkodowane i przeniesiono je do karetek pogotowia. Na miejsce przybył Oficer Operacyjny i dodatkowe zespoły ratownictwa medycznego. Osoby poszkodowane zostały przetransportowane na SOR. Po przekazaniu miejsca zdarzenia Policji (pojazd marki Audi) i przedstawicielowi administratora (posesji) działania zakończono, zastępy wróciły do koszar.